Regionstevnet 2019 © · Designet og utviklet av Pia Kristine Bekkeli

Org.nr: 921433050

  • Facebook - Hvit Circle
  • Instagram - Hvit Circle

KONSERTPROGRAM LØRDAG

10:00

Stange Skoles Hovedkorps // Triangelen

11:00 - 12:30

Oppmarsj fra hele byen som ender på Stortorget. Mer informasjon angående oppmarsjene finner du her.

 

Etter oppmarsjen vil det bli drilloppvisning med Huseby Skoles Musikkorps på Stortorget.  

13:00 

Ådalsbruk Musikkforening // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Stange Skole Aspiranter // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Jordet og Trysil Skolekorps // Hamar Domkirke

Hamar Janitsjarskole Junior og Aspiranter // Stortorget

Vang Skolekorps, Hovedkorpset // Østre Torg

Nordstrandskolenes Musikkorps // Stupetårnet og Koigen

Stangebygdenes Musikkforening // Triangelen 

Nes Musikkforening // Tante Gerda 

Bekkestua Veterankorps // Parkgården

13:20

Espa og Tangen Musikkorps // Stortorget 

Brundalen og Charlottenlund Skolekorps // Østre Torg

Dombås Musikkforening // Stupetårnet og Koigen

Drum Ladies Geriljatropp // Triangelen

13:25

Vang Musikkforening // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Ottestad Skolekorps // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Farnes Skulekorps // Hamar Domkirke

13:40

Harpefoss Skulemusikk // Klukstuen Omsorgssenter

Onsø Musikkforening // Østre Torg

Huseby Skoles Musikkorps // Stupetårnet og Koigen

Hamar Ungdomskorps // Triangelen

13:50

Nanset Skolekorps aspiranter og junior // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Romedal og Vallset, aspiranter // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus 

14:00 

Brumunddal Jente og Guttekorps // Finsalsenteret

Furnes Veldre Musikkforening // Stortorget 

Lilleborg Skolekorps // Østre Torg

Veien og Helgerud Skolekorps, Ullerål Skoles Musikkorps og Hønefoss Skolekorps // Stupetårnet og Koigen

Krokstad, Solberg, Steinberg og Mjøndalen skolekorps // Triangelen

14:15

Nanset Skolekorps, Hovedkorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Stange skole hovedkorps // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Rendalen skolekorps // Hamar Domkirke 

14:20

Garderobefosilene // Østre Torg

Østerdølenes Musikkorps i Oslo // Stortorget 

Alvdal skolekorps // Triangelen

14:40

Jømna Heradsbygd Musikkforening // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Vang Skolekorps, junior // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Ådalsbruk Musikkforening // Hamar Domkirke 

Hamar Jente og Guttekorps // Stortorget

Jordet og Trysil skolekorps // Østre Torg

Drum Ladies Geriljatropp // Stupetårnet og Koigen

15:00

Elverum skolekorpsene // Østre Torg

Furnes Skolemusikkorps // Stupetårnet og Koigen

Bekkestua Veterankorps // Triangelen

15:05

Nordstrandskolenes Musikkorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Åsnes Barne og Ungdomskorps, hovedkorps og aspiranter // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Vinstra Musikklag // Hamar Domkirke

15:20

Farnes skulekorps // Stortorget 

Romedal og Vallset Jente og Guttekorps // Stupetårnet og Koigen

15:30

Brundalen og Charlottenlund Skolekorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Nes Musikkforening // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Elverum Janitsjar // Hamar Domkirke 

15:40

Harpefoss Skulemusikk // Stortoget 

Furnes Veldre Musikkforening // Presterudsenteret

15:55

Trysil Musikklag // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Ringebu Musikkforening og Hundorp Musikklag // Hamar Domkirke

16:20

Elverum Skolekorpsene // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Dombås Musikkforening // Hamar Domkirke

16:45

Hamar Veterankorps // Hamar Domkirke

Med forbehold om endringer.