Regionstevnet 2019 © · Designet og utviklet av Pia Kristine Bekkeli

Org.nr: 921433050

  • Facebook - Hvit Circle
  • Instagram - Hvit Circle

KONSERTPROGRAM SØNDAG

10:30

Hamar Musikkorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Trysil Musikklag // Stortorget 

Krokstad, Solberg, Steinberg og Mjøndalen Skolekorps // Stupetårnet og Koigen

10:50

Vang Skolekorps, Junior // Stortorget

Ringebu Musikkforening og Hundorp Musikklag // Østre Torg

Jordet og Trysil skolekorps // Stupetårnet og Koigen

Hamar Jente og Guttekorps // Triangelen

10:55

Stangebygdenes Musikkforening // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Onsø Musikkforening // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

11:10

Villberg Skolekorps // Østre Torg

Furnes Veldre Musikkforening // Stupetårnet og Koigen

Farnes Skulekorps // Triangelen

11:20

Dombås Musikkforening // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

11:30

Huseby Skoles Aspirant og Juniorkorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Nanset Skolekorps, aspiranter og junior // Østre Torg

Hamar Damekorps // Triangelen

Garderobefosilene // Stupetårnet og Koigen

11:45

Huseby skoles musikkorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Furnes Skolemusikkorps // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

11:50

Ottestad skolekorps // Stortorget

Nanset Skolekorps, hovedkorps // Østre Torg

Espa og Tangen musikkorps // Stupetårnet og Koigen

Harpefoss skulemusikk // Triangelen

12:10

Hamar Ungdomskorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Trysil Musikklag // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

Nordstrandskolenes musikkorps // Østre Torg

12:30

Romedal og Vallset Jente og Guttekorps // Stortorget

Rendalen Skolekorps // Østre Torg

Brundalen og Charlottenlund skolekorps // Stupetårnet og Koigen

Lilleborg Skolekorps // Triangelen

Garderobefosilene // Tante Gerda 

12:35

Vang skolekorps, Hovedkorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

Alvdal Skolekorps // Multisalen Pauline Hall, Hamar Kulturhus

12:50

Åsnes Barne og ungdomskorps og juniorkorps // Stortorget

13:00 

Hamar Veterankorps // Kirsten Flagstad-salen, Hamar Kulturhus

13:10

Bekkestua Veterankorps // Stortorget 

Elverum Janitsjar // Østre Torg

14:00 

Oppmarsj fra hele byen som ender på Stortorget. Mer informasjon om oppmarsjene finner du her. 

Med forbehold om endringer.